MIKROFON, Shure, Unidyne III, 545 Dynamisk. 20. århundrede.

4341657. MIKROFON, Shure, Unidyne III, 545 Dynamisk. 20. århundrede.

Længde 15 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 15 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 333