HAVEBÆNK, støbejern og træ, Fulltofta.

4341197. HAVEBÆNK, støbejern og træ, Fulltofta.

Malet støbejern og trælameller. Højde 65, længde 160, bredde 60 cm.
Proveniens: Ingvar Strandhs Blomsterskola.

Brugsslitage. Udendørs patina.

Tema

Ingvar Strandh's Flower School

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 938