FUNKTIONEL REOL, 1930'erne.

FUNKTIONEL REOL, 1930'erne.
4341185. FUNKTIONEL REOL, 1930'erne.

Mørk året flammende birk. Tre aftagelige hylder lavet af fyr. Bredde 103, dybde 27, højde 114 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker og ridser. Den ene side med sømhuller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 516