LENNART GRAM. Farvelitografi.

LENNART GRAM. Farvelitografi.
4341110. LENNART GRAM. Farvelitografi.

Nøgen model, signeret og nummereret 178/260, 43x34 cm, samlede mål 58x47 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lennart Gram (1910–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lennart Gram (1910–1996)

Antal besøg: 180