MODELBILER, 3 STK, MINIC, ZIGZAG & METTOY, ENGLAND.

4340684. MODELBILER, 3 STK, MINIC, ZIGZAG & METTOY, ENGLAND.

I originale papkasser, der måler 16x6x5,5 cm - 18,5x5,5x5,5 cm.

Selvstyrende ZigZag-bil, England.
Lastbil med tømmertrailer, Tri-ang Minic Toys, England.
Model nr. 3320, Politipatruljebil, Mettoy Legthings, England.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 207