4340684. MODELBILER, 3 STK, MINIC, ZIGZAG & METTOY, ENGLAND.
I originale papkasser, der måler 16x6x5,5 cm - 18,5x5,5x5,5 cm.
Selvstyrende ZigZag-bil, England.
Lastbil med tømmertrailer, Tri-ang Minic Toys, England.
Model nr. 3320, Politipatruljebil, Mettoy Legthings, England.
Brugsslitage. Ikke funktionelt testet.
Nøgler mangler.