BRANDY FLASKER 2 stk.

BRANDY FLASKER 2 stk.
4340398. BRANDY FLASKER 2 stk.

EN højde 19 cm, 20. årh.
Det andet 19. århundrede med tekst „Mustigdråber giver lystlige kroppe“, højde 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

EN højde 19 cm, 20. årh.

Brugsslitage.

Antal besøg: 190