Spiseskab med elementer af intarsia, 1940'erne.

4340329. Spiseskab med elementer af intarsia, 1940'erne.

Højde 118,5 cm.
Bredde 177 cm.
Dybde 47,5 cm.

Lakskader/revner.
Mindre ridser, mærker.
Finérskader.
Et ben løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 118,5 cm.
Bredde 177 cm.
Dybde 47,5 cm.

Lakskader/revner.
Mindre ridser, mærker.
Finérskader.
Et ben løst.

Antal besøg: 238