ARKIVSKAB, egetræ, første halvdel af det 20. århundrede.

4340320. ARKIVSKAB, egetræ, første halvdel af det 20. århundrede.

4 skuffer med mapper, længde 42,5, dybde 68,5, højde 145,5 cm.

Slid, ridser, stødmærker, skader/løs listedel medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 337