SVEA NYMAN (1902-1986). Stilleben.

4340096. SVEA NYMAN (1902-1986). Stilleben.

Olie på panel, 41 x 33 cm, inklusive ramme 49 x 40 cm. Signeret S Nyman.

God kondition.

Tema

Still Lifes in Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

God kondition.

Tema

Still Lifes in Summer

Antal besøg: 334