Tre titler fra Shu-bi-dua sange: Fortolket og skab af Michael Bundesen
"Vuffeli-vov" nummeret 234/465 og med kunstsignatur af Michael Bundesen
"Hvalen Hvalborg"
"En krukket dille" nummeret 234/465, og med kunstsignatur af Michael Bundesen
Alle stemplet Puls Art Edition
Mål ramme: 53 x 53 cm.
Mål motiv. cirka 40 x 40 cm.
Alm. brugsspor og let slid på ramme.
"Hvalen Hvalborg"
Mål ramme: 53 x 53 cm.
Mål motiv. cirka 40 x 40 cm.