MICHAEL BUNDESEN. Tre kunstryk i sort rammer (3).

4339971. MICHAEL BUNDESEN. Tre kunstryk i sort rammer (3).

Tre titler fra Shu-bi-dua sange: Fortolket og skab af Michael Bundesen
"Vuffeli-vov" nummeret 234/465 og med kunstsignatur af Michael Bundesen
"Hvalen Hvalborg"
"En krukket dille" nummeret 234/465, og med kunstsignatur af Michael Bundesen
Alle stemplet Puls Art Edition

Mål ramme: 53 x 53 cm.
Mål motiv. cirka 40 x 40 cm.

Alm. brugsspor og let slid på ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Hvalen Hvalborg"

Mål ramme: 53 x 53 cm.
Mål motiv. cirka 40 x 40 cm.

Antal besøg: 225