EAR LAP LÆNESTOL, 1 par, slutningen af 1900-tallet.

433955. EAR LAP LÆNESTOL, 1 par, slutningen af 1900-tallet.

Løse sædehynder.

Brugsslitage og 1 lænestol mangler undertøj.

Få foretaget en gratis vurdering!

Løse sædehynder.

Antal besøg: 774