Kommode, gråmalet med sort top, første halvdel af det 20. århundrede.

433933. Kommode, gråmalet med sort top, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 82 cm. Længde 90 cm. Bredde 46 cm.

Brugsslitage, malet og renoveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 892