EINAR NERMAN. „Monique“, tegning, signeret, dateret 68.

4339325. EINAR NERMAN. „Monique“, tegning, signeret, dateret 68.

Dagmål inde i passepartout 26,5x18,5 cm.

Mindre plet. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Antal besøg: 204