EINAR NERMAN. „Madeleine“, tegning, signeret, dateret 59. juli.

4339255. EINAR NERMAN. „Madeleine“, tegning, signeret, dateret 59. juli.

Dagmål inde i passepartout 28,5x24,5 cm, karmmål 49x40 cm.

Mindre pletter. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besøg: 213