Ole Mathiesen vægur.

Ole Mathiesen vægur.
4339008. Ole Mathiesen vægur.

Ole Mathiesen vægur i urkasse af metal i messinglook, hvid urskive med sorte romertal og Ole Mathiesen logo. Monteret med batteridrevet Junghans Quartz urværk. Diameter 44,5 cm.

Brugsspor, lidt ridser på urkassen samt lille mørk skjold på højre kant. Der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!
4339008. Ole Mathiesen vægur.

Antal besøg: 364