Fem reolmoduler af fyrretræ, ATBO, Danmark (5).

4338872. Fem reolmoduler af fyrretræ, ATBO, Danmark (5).

Fem reolmoduler af fyrretræ med justerbare sektioner. Fremstillet af ATBO.

Mål:
Højde: 70 cm
Bredde: 70 cm
Dybde: 33 cm.

Alders- og brugsspor, herunder ridser, mærker, revner, hak, pletter og malingrester. Træet fremstår med nuanceforskelle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål:
Højde: 70 cm
Bredde: 70 cm
Dybde: 33 cm.

Antal besøg: 748