4 stk., støbejernsgenstande, 20. århundrede.

4338776. 4 stk., støbejernsgenstande, 20. århundrede.

Skulptur „Karlskoga“, højde 20 cm.
Mørtel Skeppshult, diameter 11 cm, længden af støderen 17 cm.
Coaster Pålskogs Smide, størrelse ca 18x14 cm.
Ænder, længde ca. 30 cm.

Mindre mærker, ridser vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ænder, længde ca. 30 cm.

Mindre mærker, ridser vises.

Antal besøg: 226