ROULETTEHJUL med tilbehør, begyndelsen af det 20. århundrede.

433863. ROULETTEHJUL med tilbehør, begyndelsen af det 20. århundrede.

Diameter 24 cm. Terninger, chips og spilleplade i filtstof medfølger.

Brugsslitage. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.414