JAN JOZEF II HOREMANS. Interiør.

4338302. JAN JOZEF II HOREMANS. Interiør.

Olie på lærred
43,5x56 cm.

Lille tab i billedlaget. Ommalinger og restaureringer. Ramme i stukket og forgyldt træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Olie på lærred
43,5x56 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C3 Rosellón
Antal besøg: 153

Andre interessante genstande