5-armet loftslampe, metal, 1900-tal.

4338166. 5-armet loftslampe, metal, 1900-tal.

Højde inkl. ophæng 57 cm
Diameter ekskl. lampeskærme ca. 52 cm.

Brugsslitage. Kun 3 lyspunkter fungerede på katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl. ophæng 57 cm

Antal besøg: 216