EDWARD WALLENQVIST. olie på lærred.

433814. EDWARD WALLENQVIST. olie på lærred.

Kystbillede. Signeret og dateret -44. 55x65 cm. Illustreret i Konstrevy 1944 side 287.

Brugsslid og løs i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslid og løs i rammen.

Antal besøg: 1.402