LÆNESTOL, "Vor hustru", Bodafors Carl Malmsten.

433808. LÆNESTOL, "Vor hustru", Bodafors Carl Malmsten.

Lys beige farve.

Brugsslitage, skade på armlænsbetræk, 2 knapper mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lys beige farve.

Antal besøg: 975