CEFERINO OLIVÉ. marinemaleri.

CEFERINO OLIVÉ. marinemaleri.
4337944. CEFERINO OLIVÉ. marinemaleri.

Akvarel på pap
Signeret og dateret 1989. På bagsiden, placeret i Calella
49 x 64 cm.

Overflade snavs og mindre skader. Polstret og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på pap
49 x 64 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 158