JOSEP SARQUELLA. Havneudsigt.

JOSEP SARQUELLA. Havneudsigt.
4337933. JOSEP SARQUELLA. Havneudsigt.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1982
46x56 cm.

Polstret og lakeret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1982
46x56 cm.

Polstret og lakeret træramme.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 5
Antal besøg: 202