OKÄND KONSTNÄR. blandede medier, 19. århundrede, usigneret.

4337922. OKÄND KONSTNÄR. blandede medier, 19. århundrede, usigneret.

Portræt af en kvinde. Dimensioner på rammen ca. 22x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Pletter under glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
M20
Antal besøg: 130