Skrivebord, jugendstil, 20. århundrede.

4337904. Skrivebord, jugendstil, 20. århundrede.

Med to skabe og skuffe. højde 125 cm, længde 95 cm, dybde 59 cm.

Slid, mærker, malingstab og ridser. Nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 572