OLAVI HAARALA. Sammensætning.

OLAVI HAARALA. Sammensætning.
4337610. OLAVI HAARALA. Sammensætning.

Olie på lærred, 80 x 60 cm, karmmål 89 x 69 cm. Signeret Olavi Haarala og dateret 1957.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Olavi Haarala (1925–1978)

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Olavi Haarala (1925–1978)

Antal besøg: 372