EINAR BAGER. OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET & DATERET -24.

4337601. EINAR BAGER. OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET & DATERET -24.

Billeddimensioner: 43,5 x 52 cm.
Rammemål: 54x62,5 cm.

Overfladeslitage, knitring.

Kunstner/designer

Einar Bager (1887–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 54x62,5 cm.

Overfladeslitage, knitring.

Kunstner/designer

Einar Bager (1887–1990)

Antal besøg: 169