BORDLAMPE, Asea, model E 1176, midten af det 20. århundrede.

4337290. BORDLAMPE, Asea, model E 1176, midten af det 20. århundrede.

Messing og lakeret metal.
Højde ca. 40 cm.

Brugsslitage.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Messing og lakeret metal.
Højde ca. 40 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 110