KNUT GRANE. Komposition, silketryk, signeret, dateret og nummereret.

4337238. KNUT GRANE. Komposition, silketryk, signeret, dateret og nummereret.

Dateret -70 oc nummereret 89/250
Rammemål: 48 x 50 cm.

Bølget blad, let fugtpåvirkning i den nederste del af bladet.

Kunstner/designer

Knut Grane (1926–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 48 x 50 cm.

Kunstner/designer

Knut Grane (1926–2016)

Antal besøg: 114