KUFFERT læder, Principe.

KUFFERT læder, Principe.
4337204. KUFFERT læder, Principe.

Ca. 20x50x75 cm.

Brugsslitage.
Scuff bakke.
Nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 20x50x75 cm.

Brugsslitage.
Scuff bakke.
Nøglen mangler.

Antal besøg: 260