ALBERT ENGSTRÖM, efter, litografi, „Midsommer 1904", signeret på tryk.

4337032. ALBERT ENGSTRÖM, efter, litografi, „Midsommer 1904", signeret på tryk.

41,5 X ca. 29,5 cm. (rammestørrelse).

Rammeslid. papiret med let foldning og ujævnheder i den øverste del over selve udskriften.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 203