OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, monogram signeret.

4337025. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, monogram signeret.

Bybillede. Dimensioner på rammen ca. 37x46 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Genstanden findes i Linköping, Sverige

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
TH12
Antal besøg: 18

Andre interessante genstande