EINAR NERMAN. „Marina“, olie på panel, signeret.

4336764. EINAR NERMAN. „Marina“, olie på panel, signeret.

Dagmål 33x26 cm, karmmål 49x43 cm.

Pletter.

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Antal besøg: 260