LAMPEBORDE, et par teak, 20. århundrede.

4336713. LAMPEBORDE, et par teak, 20. århundrede.

Bord med længde 72, bredde 36, højde 47 cm.

Ridser og pletter vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og pletter vises.

Antal besøg: 599