Kommode med stenplade, rokoko-stil, 20. århundrede.

4336669. Kommode med stenplade, rokoko-stil, 20. århundrede.

Kommode med tre skuffer, stenplade og messingdetaljer
Længde 89,5, bredde 47 (stenpladen), 51 kommode, højde 81 cm.

Ridser samt nogle revner i fineren.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 426