Vase, glas, Erik Höglund.

Vase, glas, Erik Höglund.
4336486. Vase, glas, Erik Höglund.

Signeret og nummereret H1029/105, højde 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 172