JOACHIM BÖTTCHER (1946). litografi, „abstrakt“, begrænset, 46/100.

4336200. JOACHIM BÖTTCHER (1946). litografi, „abstrakt“, begrænset, 46/100.

JOACHIM BÖTTCHER (1946). (BK), litografi, „abstract“, begrænset, 46/100, signeret nederst til højre.
Arkstørrelse: 48,5 x 39,5 cm.

Alderspassende tilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arkstørrelse: 48,5 x 39,5 cm.

Alderspassende tilstand.

Antal besøg: 145