SENG, 19. århundrede.

SENG, 19. århundrede.
4336007. SENG, 19. århundrede.

Proveniens: Eriksbergs Slott
Dimensioner:
Længde: ca. 234 cm
Bredde: ca. 106 cm
Højde: ca. 125,5 cm.

Malingstab, ridser, mærker, snavs og rust. En fjeder brudt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Proveniens: Eriksbergs Slott
Dimensioner:
Længde: ca. 234 cm
Bredde: ca. 106 cm
Højde: ca. 125,5 cm.

Antal besøg: 367