MAX HELLBERG. Olie på panel, signeret.

4335754. MAX HELLBERG. Olie på panel, signeret.

Dimensioner på panel ca. 70 x 52 cm, karmmål ca. 87 x 68 cm.

Lettere slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lettere slid på overfladen.

Antal besøg: 189