LAVETT BORDKANON, 1900-tal.

LAVETT BORDKANON, 1900-tal.
4335411. LAVETT BORDKANON, 1900-tal.

Støbejern og træ. Total længde ca. 48 cm, bredde ca. 25 cm, højde ca. 25 cm.

Slid og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid og slitage.

Antal besøg: 367