ENRICO BAJ. Komposition, litografi.

4335305. ENRICO BAJ. Komposition, litografi.

Signeret og nummereret 9/75, ca. 60 x 43 cm, inkl. ramme 76 x 57 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Skrå klinge
Ramme og glas med skader.

Kunstner/designer

Enrico Baj (1924–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Skrå klinge
Ramme og glas med skader.

Kunstner/designer

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besøg: 164