SIDEBORD/LAMPEBORD - 1920/30 stk.

4335272. SIDEBORD/LAMPEBORD - 1920/30 stk.

Finér bejdset træ
Højde 62cm
Bredde 62cm
Dybde 38cm.

Brugsslitage, skive med mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finér bejdset træ
Højde 62cm
Bredde 62cm
Dybde 38cm.

Adresse

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen A
Antal besøg: 232