10 actionfigurer, Mattel, 1980'erne.

4334927. 10 actionfigurer, Mattel, 1980'erne.

7 stk actionfigurer Masters Of The Universe, Mattel.
2 Transformere, Hasbro Takara.
1 stykke actionfigur, Lanard Toys.

Brugsslitage.
Mærker, ridser.
Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Mærker, ridser.
Ikke fuldt gennemgået.

Antal besøg: 295