REOL, eg, 20. århundrede.

REOL, eg, 20. århundrede.
4334711. REOL, eg, 20. århundrede.

To splittede skabe, vitrineskab øverst, to glasdøre med hylder, kronet med udskåret indretning og spir, nederste del med skabe og to skuffer.
Højde 236 cm, bredde 105 cm, dybde 49 cm.

Brugsstand, mangler en nøgleplade, en indretning med en nedbrudt top.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 647