REOL, Sverige, 1930'erne. Funky.

4334662. REOL, Sverige, 1930'erne. Funky.

Med tre skuffer øverst. Skab med indvendig hylde.
Bredde 120 cm. Dybde 30 cm. Højde ca. 75 cm.

Brugsslitage. Nogle ridser samt mærker. Nøgle er tilgængelig. Noget svært at låse.

Nøgle/nøgler findes

Tema

Design Sale Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Tema

Design Sale Summer

Antal besøg: 2.278