PLEXIGLAS OG METALSTEMPELSTATIV. et par.

4334622. PLEXIGLAS OG METALSTEMPELSTATIV. et par.

Diameter ca. 59 cm, højde ca. 66 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 187