Reol, teak, 20. århundrede.

Reol, teak, 20. århundrede.
4334613. Reol, teak, 20. århundrede.

Fineret i teak. To-delt. Top med hylder. Nederst med et par døre.

Bredde ca. 80 cm. Dybde ca. 36 cm. Højde ca. 160 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Senere klæbrige patcher/nummerering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 409