UIDENTIFICERET KUNSTNER, akvarel, afstigning, dateret 1866.

4334124. UIDENTIFICERET KUNSTNER, akvarel, afstigning, dateret 1866.

Monogram signeret W.J eller W.P og dateret 1866.
Rammemål 36x43cm.

Brug/aldersslitage. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 36x43cm.

Antal besøg: 222