Spisebord, tidligt 1900-tal.

Spisebord, tidligt 1900-tal.
433394. Spisebord, tidligt 1900-tal.

Diameter ca 125 cm, højde ca 74 cm.
3 indsatser á 47,5 cm.

Slitage, renoveret, mærker, mindre stødskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 indsatser á 47,5 cm.

Antal besøg: 651